Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Düşsel Melankoli Satırları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
çok iyi insan falan
Admin
çok iyi insan falan

Yaş : Kayıt tarihi : 10/02/09 Mesaj Sayısı : 322 Nerden : Nihilist Dünyam..!

Düşsel Melankoli Satırları Vide
MesajKonu: Düşsel Melankoli Satırları Düşsel Melankoli Satırları Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 5:08 pm

Melankolik bir yol.....

Bir dost calışmasıdır " Düşsel Melankoli Satırları." .Olanaklarımız dahilinde size ruhumuzu açmak istedik, küçük notlar bırakabiliriz belki dünyanıza diye... sevgiler, saygılar ve huzur...

Kerem (Gitarlar,Söz,Müzik..)

Bugüne kadar bir çok grupta vokalistlik ve gitaristlik yaptı..Şu anda Melankoli Satırları grubuyla müzik yaşantısını sürdürmekte..Ve halinden oldukça memnun..Malum mekan içicisi,,bir çok,baya çok,.... ve ben,ellerim çok soğuk bu aralar,sigara bitmiş,ciğerlerim kütük gibi ve martılarım ...Etkilendiği müzisyenler:Marcus(empyrium)Bach,Mahler...........

Renksiz (Vokal,,ve dahası..)

Eskişehirde öğrenimini bitirdi,gruplarla ve bireysel çalışmalar yapmakta hala.Kendini geliştirmek adına ,farklı tarzlarda müzikler dinliyor ama doom vazgeçilmezi...

Eren (Davul)

1 Kasım 1986 İzmir doğumlu,rock müziğin birçok tarzından hoşlanan,aynı zamanda izmir'de de çeşitli faaliyetlerde çalmakta,işletme bölümü öğrencisi ve bilgisayar teknisyeni..

Okan (Bas Gitar)

Myspace le başlıyan arkadaşlığın müziksel
paylaşıma dönüşümü sonucu gruba dahil oldu.
Sound & Light,Dj likle uğraşıyor...

Birsen:Yanflüt

Şevket:Gitar

Fatih:DAvul

*Alıntı
müge_
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
müge_

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 168 Nerden :

Düşsel Melankoli Satırları Vide
MesajKonu: Geri: Düşsel Melankoli Satırları Düşsel Melankoli Satırları Icon_minitimePaz Şub. 15, 2009 6:12 pm

yeni dinledim hatta şu an dinliorum çok ilginç ama insanı içine çeken bişi ya çok iyi değil çok kötü hiç deil ne olduğuna karar veremedim resmn dinlerken kayboldum hoşuma gitti (:

Düşsel Melankoli Satırları

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası