Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Panik Odası - Panic Room

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
çok iyi insan falan
Admin
çok iyi insan falan

Yaş : Kayıt tarihi : 10/02/09 Mesaj Sayısı : 322 Nerden : Nihilist Dünyam..!

Panik Odası - Panic Room Vide
MesajKonu: Panik Odası - Panic Room Panik Odası - Panic Room Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 8:58 pm

Panik Odası - Panic Room Sskt1

Tür : Gerilim
Yönetmen : David Fincher
Senaryo : David Koepp
Görüntü Yönetmeni : Conrad W. Hall , Darius Khondji
Müzik : Howard Shore
Yapım : 2002, ABD , 112 dk.

Oyuncular

Jodie Foster (Meg Altman) , Kristen Stewart (Sarah Altman) , Forest Whitaker (Burnham) , Jared Leto (Junior) , Dwight Yoakam (Raoul)

Konusu:

Kocasından yeni boşanmış olan Meg Altman (Jodie Foster), kızıyla birlikte yaşamak üzere, nafaka parasıyla eski bir ev satın alır. Meg, evi dolaşırken eski sahipleri tarafından garip bir oda yaptırılmış olduğunu farkeder. Oda, istenmeyen kişilerin giremeyeceği kadar sağlamdır, monitörlerle evin her tarafı görülebilmekte, dışarıya direkt telefon hattı bile bulunmaktadır. Ev halkı, acil bir durum olduğunda bu odada uzun zaman geçirebilmektedir.

Bir gece, Burnham (Forest Whitaker), Junior (Jared Leto) ve Raoul (Dwight Yoakam) adlı üç soyguncu eve girerler. Meg ve kızı Sarah, tahmin ettiklerinden çok daha önce bu panik odasını kullanmak zorunda kalırlar. Fakat bu adamlar sıradan soyguncular değillerdir, sahip oldukları bilgi, durumu sanıldığından çok daha korkunç hale getirecektir.
kontesta
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
kontesta

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 87 Nerden : mRansiLbamYa..

MesajKonu: Geri: Panik Odası - Panic Room Panik Odası - Panic Room Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 6:26 pm

Garip bi konusu vardı pek bi heyecan yoktu aslında ama ben sevmiştim filmi (:
Kristen Stewart ' ı o yaşta o şekilde görmek biraz şaşırtsada beni film mükemmeldi (:
Psikogirl
Psikogirl

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Oyuncaklar Ülkesi

MesajKonu: Geri: Panik Odası - Panic Room Panik Odası - Panic Room Icon_minitimePerş. Şub. 12, 2009 7:20 pm

Konusu Oldukca Değişik Olmasına Ragmen Cok Güzel Filmi . Gerilim Sahneleri Cok İyiydi (:
CaLypso.
CaLypso.

Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 55 Nerden : KızıLCık taRLası.

MesajKonu: Geri: Panik Odası - Panic Room Panik Odası - Panic Room Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 8:26 pm

Çok güzel bi filmdi.
Jared Letonun olması da benim filmi izlemem için artı bi sebepti
olaylar tek bi mekanda gerçekleşiyor olmasına rağmen kurgusu güzel filmler arasındadır benim için.

Panik Odası - Panic Room

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası