Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mutluluk bir kuş olsaydı?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Psikogirl
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
Psikogirl

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Oyuncaklar Ülkesi

Mutluluk bir kuş olsaydı? Vide
MesajKonu: Mutluluk bir kuş olsaydı? Mutluluk bir kuş olsaydı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 10:16 pm

Mutluluk bir kuş olsa ve gelip pencerenize konsa, onu odanızda bulunan kafese koyup herdaim sahip olmak istermiydiniz, neden ?[?]
Psikogirl
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
Psikogirl

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Oyuncaklar Ülkesi

Mutluluk bir kuş olsaydı? Vide
MesajKonu: Geri: Mutluluk bir kuş olsaydı? Mutluluk bir kuş olsaydı? Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 10:17 pm

sanırım insanın bencil bir varlık olduğunu ve herşeyin temelinde kendini iyi hissetmesinin olduğunu gözden kaçırmamak gerekiyor. bir kuş olan mutluluk eğer herhangi birinin penceresine gelirse DOĞAL olarak her insan ona sahip olmayı isteyecektir. denilebilir ki diğer insanları da düşünenler vardır, beraber mutlu olmak isteyen, mutluluğu daha büyük bir kitleye yaymak isteyenler vardır. ben hiç rastlamadım gerçekte böyle bir şeye. evet birisi bir diğerine bu gün çok mutluyum der ve sebebini anlatır ama bu her iki kişiyi de aynı derecede mutlu kılar mı??? anlatılanı dinleyenin mutluluğu arkadaşının mutlu olmasından duyduğu mutluluktur ve anlatanın mutluluğunun kaynağından farklıdır kendi mutluluğu. bir insanı mutlu eden her bir insanı mutlu edemeyeceğine göre herkes ilk olarak mutluluk kuşunu sahiplenme davranışını ortya koyardı. bu davranışta diğer insanlara da mutluluğu anlatmak olabilir pekala ama aynı mutluluğa onların da sahip olamayacağının da bilincindedir insan.

Mutluluk bir kuş olsaydı?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası