Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
NovemberRain
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
NovemberRain

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 339 Nerden : Kaf Dağının Ardından

Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi... Vide
MesajKonu: Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi... Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi... Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 12:08 am

Türk Rock müziğinin önemli isimlerinden Ogün Sanlısoy, iki yılı aşkın bir aradan sonra yeni bir albüm ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Rock Festivalleri ve birçok üniversite etkinliklerinin içerisinde yer alan ve şarkılarında söz olarak hayata dair kurguları ve kendi felsefi düşüncelerini işleyen Ogün Sanlısoy, yeni albümün tanıtımını Balans Jolly Joker’de yapacak..

Bu albümde çocukluk anılarını yâd eden ve çocukken hayatımızda bulunan güzellikleri, hayat yolunda ilerlerken, sürekli rol değiştirip karmaşalar içerisinde bulunmak zorunda kalarak unuttuğumuzu anlatan Ogün Sanlısoy, belki de bir an durup gökyüzüne baktığımızda o eski çocukluk günlerimizi hatırlayarak manevi bir huzur yakalayacağımızı anlatıyor.

Mekan : Balans Jolly Joker
Tarih : 24 Şubat’09 Salı
Saat : 21:30

Adres : İstiklal Caddesi üzerinde Galatasaray Lisesi’ne gelmeden Sağ kolda bulunan Halk Bankası’nın yanından girilerek mekana ulaşılabilirsiniz. Mekan Nevizade Sokağı’nın bitiminde bulunur.

Tel : (0212) 249 07 49 - (0532) 601 18 55

Bilet Fiyatları : Tam : 28,50 TL
Öğrenci : 23,00 TL

Önemli: *18 yaş sınırı vardır.
*Oturma düzeni yoktur.
*Belirtilen saatler kapı açılış saatidir.
*Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.
http://www.anatolianrock.com/profile.php?member=_Krizantema_
p@r@m35!um
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
p@r@m35!um

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 263 Nerden :

Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi... Vide
MesajKonu: Geri: Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi... Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi... Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 3:55 pm

yeni albümler giderek artıyor umarım yine eskisi gibi güzel bi albüm olmuştur Smile
http://www.forumtutarock.yetkinforum.com

Ogün Sanlısoy Yeni Albüm Tanıtım Gecesi...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası