Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Videoları Göremeyenler İçin Yardım...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Tomahafk
Admin
Tomahafk

Yaş : Kayıt tarihi : 10/02/09 Mesaj Sayısı : 97 Nerden : Uzay Müzesi...

Videoları Göremeyenler İçin Yardım... Vide
MesajKonu: Videoları Göremeyenler İçin Yardım... Videoları Göremeyenler İçin Yardım... Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 1:38 am

Arkadaslar eklenilen videolar youtube'dan alıntı olduğu için youtube giremeyen arkadaşlar videoları göremezler. videoları izlemek için yapmanız gerekenler şunlar ;

Masaüstü’nde bulunan "Ağ Bağlantılarım" simgesine tak tıklayarak Özellikler‘i seçiniz. Eğer bu simge masaüstünüzde yoksa, Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Ağ Bağlantıları yolunu izleyerek de buraya erişebilirsiniz.

Açtığınız pencerede karşınıza gelecek olan “Yerel Ağ Bağlantısı” simgesine sağ tıklayarak gene Özellikler‘i seçiyoruz. Eğer kablosuz bağlantı kullanıyorsanız Kablosuz Ağ Bağlantısını seçiniz...

Sonra karşınıza çıkan pencereden en altta olan İnternet İletişim Kuralları (TCP/IP) seçeneğini seçip Özellikleri tıklayınız...

Daha sonra karşımıza gelen pencereden ''Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan'' seçeneğini işaretleyip ;

Yeğlenen DNS sunucusu : 208 . 67 . 222 . 222

Diğer DNS sunucusu : 208 . 67 . 220 . 220

karşımıza gelen üstteki kutucuklara vermiş olduğum bu IP'leri yazıp Tamam'ı tıklayınız.. İşlem tamamdır.

Eğer anlaşılamayan bi yer olursa bana özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz... iyi eğlenceler arkadaşlar =)

by Tomahafk Cool
http://www.myspace.com/blackteat

Videoları Göremeyenler İçin Yardım...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası