Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Esra Karan

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
çok iyi insan falan
Admin
çok iyi insan falan

Yaş : Kayıt tarihi : 10/02/09 Mesaj Sayısı : 322 Nerden : Nihilist Dünyam..!

Esra Karan Vide
MesajKonu: Esra Karan Esra Karan Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 10:04 pm

1983'te Bursa'da doğdum.1997 senesinden itibaren eğitim sürecim içerisinde bir sürü küçük ve büyük çapta organizasyonda yer aldım!!!Bunların bazıları classic tarzda dünya çapındaki eserlerin yorumlanmalarıydı..O senelerde çeşitli rock müzik guruplarında konuk solist olarak sahne aldım.2001 yılında çok sevdiğim ve takip ettiğim sevgili AYLİN ASLIM 'ın önerisiyle h2000 müzik festivaline 8 bestemle elemelere girip sahne alma şansını elde ettim.Ancak organizasyonun olduğu sene bazı sebeplerden dolayı katılmam mümkün olmadı.2000 yılında Özlem Tekin ile tanıştık ve görüşmelerimizin neticesinde 2002 yılında çalışmaya başladık.Özlem'in Amerika'ya yerleşme kararı sonucu Bursa'ya geri dönüp ve eğitimime devam ettim.Sadece beste çalışmalarımı sürdürüyorum..Eğitmenliğimle de ilgili bir şeyler paylaşmam gerekirse (ki BEN BİR MÜZİK ÖĞRETMENİYİM) engelli çocuklarımızın okuduğu bir ilköğretimde bugüne kadar hiç yapılmamış bir koro hazırladım ve ödül aldık!!Bunun gibi daha birçok arkadaşa özel dersler vererek onlarında benim gibi müzik öğretmeni olmalarına ya da konservatuarlarda okumalarına katkıda bulundum.En son Yonca Evcimik Sanat Merkezi'nde Gitar Eğitmenliği yaptım. Ve yine söylüyorum..Yaptığım hiçbir şey tesadüf değildi..Dahası var))

Sevgiyle,
ESRA KARAN

....Alıntıdır....

Esra Karan

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası