Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HALK OTOBÜSÜNDE TACİZE TUTUKLAMA

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Psikogirl
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
Psikogirl

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Oyuncaklar Ülkesi

HALK OTOBÜSÜNDE TACİZE TUTUKLAMA Vide
MesajKonu: HALK OTOBÜSÜNDE TACİZE TUTUKLAMA HALK OTOBÜSÜNDE TACİZE TUTUKLAMA Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 1:54 pm

Tekirdağ'da Halk Otobüsünde İlköğretim 7'inci Sınıfta Okuyan Kız Öğrenci 12 Yaşındaki İ.a.'ya Elle Tacizde Bulunduğu Öne Sürülen İşsiz 3 Çocuk Babası 45 Yaşındaki Ş.o., Tutuklandı.

TEKİRDAĞ’da halk otobüsünde ilköğretim 7'inci sınıfta okuyan kız öğrenci 12 yaşındaki İ.A.'ya elle tacizde bulunduğu öne sürülen işsiz 3 çocuk babası 45 yaşındaki Ş.O., tutuklandı.

Olay, geçen salı günü Tekirdağ Belediyesi gözetiminde çalışan halk otobüsünde meydana geldi. Okuldan çıkarak evine gitmek isteyen ilköğretim 7'inci sınıf öğrencisi İ.A., insanların balık istifi olduğu halk otobüsüne bindi. Ayakta yolculuk yapan İ.A. iddiaya göre arkasında bulunan bir kişinin elle tacizine uğradı. İ.A. “İmdat polis yok mu, sapık var” diye bağırınca tacizci, hızla otobüsün arkasına doğru ilerleyip arka kapıdan kaçmak istedi. Ancak otobüste bulunan bir sivil polisten kurtulamadı. Tacizci Ş.O. gözaltına alınırken, şikayetçi olan küçük kız ise çocuk büro amirliğine götürüldü. Küçük kız, otobüste arkasında olan tacizcinin önce sürtündüğünü ardından elini eteğinin altına soktuğunu, bunun üzerine çığlık attığını söyledi. Çarşı Polis Merkezi’nde ifadesi alınan Ş.O. kimseyi taciz etmediğini ve kendisine iftira atıldığını söyledi.

Ş.O.'nun sürekli kavga ettiği eşi tarafından da 6 aydır eve sokulmadığı ortaya çıktı. Uzun süredir işsiz olduğu belirtilen Ş.O.'nun akrabalarının yanında kaldığı da anlaşıldı. Polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Ş.O., sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi mahkemece küçük yaşta çocuğa cinsel istismarı iddiasıyla tutuklanarak Tekirdağ Kapalı Cezaevi'ne konuldu.

HALK OTOBÜSÜNDE TACİZE TUTUKLAMA

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası