Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgili Günlük...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
p@r@m35!um
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
p@r@m35!um

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 263 Nerden :

Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 9:40 pm

bugün sonunda kahvaltıya kalkabildim lol! kahvaltıdan sonra 3-4 saat pcde konu falan açtım okey oynadım sonra okula gittim biyolojide yeni bi hocayla tanıştık tam bi manyak listeye bakıyo renkli kalemle imza atana soru sordu allahtan ben lacivertle attım da yırttım Very Happy sonra işte türkçe dersi vardı sevgilime şiir yazdım bugün 1,5 yılımız dolduğu için daha sonra da fizik dersi vardı bizim çocuklar konuşuyo diye ön sıralardan özgenin yanına geçtim bizimkiler de tenefüste yaptı dalgasını utku ne iş kızın yanına geçme falan bende saçmalamayın dedim allahtan kız iyi biri de yanlış anlamadı bana güvendi ve yine yırttım şimdide kahvaltıdan sonra akşam yemeğimi yedim ynie parasızım parasızlığın gözü çıksın bugünlükk bu kadar bide müg müg müge üzülmesiin günlüüüüüüük o kardeşlerin bi tanesi:)
http://www.forumtutarock.yetkinforum.com
müge_
müge_

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 168 Nerden :

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 10:44 am

üzülmicem artık utku (: teşekkür ederimm(:

ya nasıl bir gündü uzun zamndır bu kadar harika bi gün geçirdğimi hatrlamıorum bi kere 'o' vardı (: artık ne yapmam gerektiğini çok iyi biliorum onu unutamam ama artık acı cekmicem (: ya o çok farklı biri hayatıma bi girio herşey düzelio annemle aram düzeldi (: onuda geçtim abimle aram düzeldi aylardır tek bi msj bile atmamıştık birbirmze sevgilisi bni kıskanıomuş manyaklığın önde gideni (:ayhh uzun süre sora mutluluık =) umarım daim olur (: o hayatımda herhngi bi şklde olduktn sora mutluyum (: ama böyle güzel (: zaten daha ilerisi şimdlk olmaz olmamalı (: anca aynı şehrde olduğumzda... mutluyum (: özlemişim mutluluğu hemde çok
her an aklmda o ve hep kalbimde o (:
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 11:51 am

sabah yine kalkmadım lol! sonra uyandığımda iddaa dan tutturduğum parayı almaya gittim sonrada alışveriş yaptım Very Happy okula biraz erken gittim bir rapor yazdım elim kırıldı nerdeyse tam 7 sayfaydı ve 1,5 saate sıkıştırdım Very Happy sonra labratuvar da deney yaptık çok eğlenceliydi durmadan bişeyler karıştırıyoz ama ne karıştırdığımızı kimse bilmiyo Very Happy lol! sonrada kim dersi vardı kimyacıyla dalga geçtik Very Happy 2. ders kaçtık :p okulun çıkışındada playstation a gittik bna artislik yapanları bir bir ezdim susup kaldılar bugünde dalgamı geçcem Very Happy bugünlük bu kadra:)
Gri_
Gri_

Yaş : Kayıt tarihi : 13/03/09 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : bilinmiyor:)

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 10:08 am

çok üzülüyorum yaa:(
bide üstüne grip çıktı başıma:Dhiç çekilir değil..ama çok yeni şeylr öğretti bana bu hayat bir kez daha..arkadaşlarımı..en yakın dediğim dostum sırdaşım bildiğim insanlar bir bir kayıp gitti ellerimden..neden sebebsiz yere..ben napmalıyım ki onlara kurtulmam gerek..bıktım..hiç birini sevmiorum artık..nefret ediorum o derecede:(
bölesine yorgun düşmek çok gücüme gidiyo..ama hep sabır diyerek susuyorum..ama bir yere kadar..dayanamıyorum artık..benimde bi sabrım var..
hiç bir arkadaşım yok şu anda oturduğumuz yerde..:(gördüğüm zaman kafamı eğip geçiyorum..konuşmadan selam vermeden..bir merhaba bile demeden..öle dedirttirenler utansın:D lol!
onun haricinde hayat güzel yaa..nolsun..bugün okulda sap gibi nöbetçiyim..hasta hasta:Dkomedi..
nese bugünlük bu kadar sonra sık sık görüşecez inşallah..kendine ii ii bak tmmmı?Very Happy
görüşürüz bebem:)
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mart 19, 2009 12:52 pm

sabahın köründe kalktım yine parasızlığa içimden sövdüm Very Happy sonra 3-5 saat nette takıldım sucukla konuştuk birazcık güldürdü benii sağolsun ihtiyacım vardı biraz Smile hala daha içimdeki sıkıntı geçmedi kötü bişeyler olacağını hissediyorum.. paranoya olduğunu hiç zannetmiyorum.. daha sonra okula gittim hiç güzel ders yoktu biyoljoidde az kalsın uyuycaktım hoca masal anlatıyodu resmen.. ondan sonra türk dili dersinde hocayla dalga geçtik biarz eğlendik Very Happy fizikten kaytardı yine herkes ben girdim ders dinledim :p okul bitince yine playstation a gittik 2 maçta 16 gol attım oyunu bıraktılar arkadaşlar Very Happy sonra yurda geldim ki babam aradı utku para yolladım 450 kağıt al koçum dedi bir uçtum yurttan koşa koşa para çekmeye nası mutlu oldum anlatamam Very Happy yurda geri dönünce pes oynadık yine herkesi yendim her yerdede yenilmez ki ayıp ya bana da Very Happy neyse bu kadar Smile
Gri_
Gri_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 9:39 am

yine aynı şeyleri yaşıorum..kendimi kaybediyorum..dayanamıyorum..pes edip vazgeçiyorum..kendimi tanıyamaz hale geldim artık.ben bu değilim yaa...olamam..
ama yinede bekliyorum çaresizce..geleceğinden eminim..çünkü çok pişman..benim bunları bildiğimden haberi olmasada!
herkes merak içinde..napıcağımı çok merak ediyorlar..sanıyorlarki çaresizim diye..içimde birikenlerden kocaman bir duvar öreceğim.hayır!kendimi yepyeni bir hayat kurmaya karar verdim!onlar olmadan!..göz yaşı olmyan..ama ben ne yaparsam yapıyım o yine olacak bu hayatın içinde!
içimde hala bir umut parçası var olduğunu bilmek güzel..
kendime inancım olmasa 1 saniye olsun böyle şeyler düşünmem..ama var..kendime güveniyorum..başaracğıma eminim.çok gelgitler yaşamıyorum artık..
işte böyle..herşey olağanüstü bir şekilde gelşti..anlam vermeden çabucak..o anda yere çöküp hıçkıra hıçkıra ağladığımı hiç bir zaman unutmam ilk defa birisi için oturup hıçkıra hıçkıra ağladım..ama o anda bile kendimi toparlamaya baktım..kendi kendime ben bu değilim..kendini toparla merve dedim..ve ayağa kalktım..kafamı kaldırdığımda o'da ağlıyodu..ikimizde..tek bir fark var ben hıçkırarak..sonra bana Alllaha emanet ol dedi ve gitti:(
o gün bugünden beri yüzünü gördüğüm yok..gelen geçen diyorki..seni unuttu..ama o öyle demiyo.hala kafasında ben varım..kendi ağızıyla söyledi bunu...
hani derler ya bu gibi işlerin ilacı zamandır diye..gerçektende öyle..şu sıralar çok duyuyorum şu zamanın eksikliğini..
ama elimde değil napalım..

gelelim normal yaşantıya..ayyy ölüyorum:D:) nerden geçti bu grip bana yaa..çok kötüyüm tabi bu bahaneyle okulada gitmedim:D süperr:)
dün nöbetçi oldum anaokulunda ayy bir bücürler bir veletler vardıki sorma:)
çok tatlılardı ama yaaa:)
nese bugünlük yeter hastayım yazamıyorum zaten:)
kendine iyi bak;)
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mart 20, 2009 12:46 pm

sabah bayağı bi erken kalktım arkadaşlar sağolsun okula geç gittim aslında gitmiycektim ama mecburen gittim devamsızlık olsun istemediğim için..okulda güzel şeyler öğrendik çiçeği falan inceledik meğer neler varmış bit kadar şeyde çok şaşırdım şahsen Very Happy sonra akşam yurda geldiğimde sevdiğim bana trip attı acayip sinirlendim hiçbişey yapmamaıştım ama kendimi tuttum.. sonra yine bişeylerden beni suçladı ne olduğunu bile anlamadan serseme döndüm.. birilerine yalan söylemek zorunda kaldım iyi diye o kendini biliyor lol! sonra da arkadaşla aşk muhabbetine girdim ilk aşkımı hatırladım bi daha kötü oldum içimdeki kötü his hala hayata geçmedi ne zaman geçicek bilmiyorumm.. başka da bişey yapmadım..
müge_
müge_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 21, 2009 11:23 pm

Zamanın birinde kız varmış...sürekLi ağLayan gözünden qözyaşı hiç eksik oLmazmış...
ne derdi nede sıkıntısı varmış ama ağlarmış işte...kimse nedendir bilmezmiş...
Bir gün kapı çalmış ama kapıda kimsecikler yokmuş..
kapının önünde yalnızca bir kavanoz etrafa bakınmış kimseyi görememiş..almış içeri kavanozu..
Gözleri yaşlı açmış kapağını..içinde turuncu bir balık görmüş..
Tam o sırada gözlerinden bir damla gözyaşı damlamış kavanoza..
balık birden kıpırdanmaya başlamış...Daracık kavanozun içinde ordan oraya dönmüş durmuş..
kız anlam verememiş neler olduğuna..Daha çok ağlamaya başlamış..üzülmüş balığın haLine..
ağladıkça damlalar kavanoza döküLmüş..balığın rengi morarmaya başlamış..
sonra anlamış qözyaşlarının küçük balığı zehirlediğini..
hemen gidip suyu değiştirmiş balık tekrar canlanmış eski haline dönmüŞş..
aradan günler geçmiş kız balığa şarkı söylemiş durmadan ..
dertleşmiş derdini anlatmış balık dinlemiş ama ağlamamış hiç kız balığım ölmesin diye..
içine akıtmış gözyaşlarını..o kadar cok sevmişki küçük balığını hiç ağlayamamış..
hiç belli etmemiş üzüldüğünü..ama günler qeçtikçe kız hastalanmaya başlamış..rengi solmuş halsiz kalmış..
kimse ne olduğunu anlayamamış..
kimse bilememiş içine akıttığı gözyaşlarının kendisini zehirlediğini asıl ağlarken mutlu olduğunu..
zehrinin böyle dışarı akıttığını kimse bilememiş..ondan geriye yalnzca turuncu bır balık kalmış..

Daha mı değerliydi uğruna gözyaşlarımızı sakladığımız..
kendimizi zehirlemek daha mı kolay..
saklanmak..kaçmak çözümmü..
daha mı değerli turuncu balıklar?..
daha mı değerli kendi hayatımızdan ..?
durma ağla ! durma akıt gözyaşlarını..
dök içindekileri..bırak gitsin gidenler bırak ölsün balıklar bırak kırılsın kavanoz..
elbet bir balık war gözyaşlarınla canlanacak..elbet bir kavanoz var qözyaşlarından kırılmayacak..
elbet bir balık war seni ağlatmayacak..gözyaşlarını dindirecek..senin sesinle konuşacak..
Gözyaşlarında bir sorun yok..kapında bile olsa tek mesele yanlış balık..yanlış kavanoz..
ya da yanlış zaman yanlış insan..
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 4:16 pm

sabah kahvaltıya kalkmadım her zamanki gibi odamda nete girdim iddaa kuponu hazırladım oynadım ama tutmadı bu sefer Very Happy sonra akşam yemeğine indik yemek demeye bin şahit ister iğrenç iğrenç yemekler vardı yine aç kaldık Very Happy sonra da sivas-beşiktaş maçını izledim netten.. tabi bu olayların hepsini yaşarken bi yandan kız arkadaşımla tartışmam sürüyodu.. hala daha ağır laflar yiyodum ama sesim yine çıkmıyodu onu kaybetmemek için.. bütün gece trip attı.. sonra saat 9da arkadaşlar beni çağırdı evlerine oturmam için bende laptop ı toplayıp gittim buluştuğumuzda biraz bekledim.. o ara bizim psikoyla uğraştım Very Happy sonra arkadaşlara gittik benim bilgisayardan pes oynadık Very Happy recep ivediğin nenesi deyimiyle hepsini koydum lol! sonra gece orda kalmak için yurttan izin aldım sabahladık.. recep ivedik 2 yi falan izledik muhabbet ettik sınıftakilerden konuştuk anladım ki çocuklar kimseyi sevmiyo sınıfta lol! sonra sabahladık işte 8 gibi msj attı sevdiğim ve barıştık sonunda bende o saatte ordan ayrılıp yurda geldim bu kdar.. Smile
müge_
müge_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mart 23, 2009 7:54 pm

ayy yaa şanssızlığn bu kadarı can cıkışa gelmiş ama bn onu görmemişim Very Happy sanırım pc de daha zamn geçirmm gerekio böle giderse burnumun ucunu göremez hale gelcm Very Happy:D ayy yaa kıamam ona:D bnane beklesn Very Happy off Very Happy yaa mutlu muyum deil miim bnde bilmiorum ama eğleniorum Very Happy:D mervenn gelini oldum Very Happy:D dalga geçio bnmle Very Happy
sanıırm artık mutluyum Smile geçmişi bırakıp yeni bi hayata başlamak zor ama ii oldu (:

yarın ayşeyle okulu kırıp abimn yanna gidicez Very Happy mutluluk =))
pandora_
pandora_

Yaş : Kayıt tarihi : 23/03/09 Mesaj Sayısı : 16 Nerden : Tekirdağ - İStanbuL

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 1:44 pm

can sıkıntım son sürat devam etmekte... Dersim yok sabahtan beri yatıyorum .D bi ara bankayla uğrastım ama nihayet halledebildim Very Happy alışveriş yapma hevesim vardı ama kredi kartımın şifresi bloke oldugundan bi ara sorun yaşasamda yılmadım Very Happy veee bankaya çemkirdim Very Happy muhteşem bi andı yine olsa yine yaparım Very Happy
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 9:09 am

sevgili günlük sabahın köründe yine bir parasız ve iddaa oynamadığın gün kahvaltıya kalktım bi güzel tıkındım sonra msne giriyim dedim zuzucanla psikocan oradydı bi okey oynamaya kalktık bneim yüzümden başlayamadık bile rezil oldum galiba ama sorun bende değil javadaydı Very Happy sonra ben dumanın yeni albümü sıkıştırıp zuzucana attım bi yandan çok şık giyindim niye bilmiyorum saçlarımı da dimdk yaptm okul 5teydi ama ben erken çıktm yolda canım o kadar sıkkındı ki bi an mp3 ten dinlediğim şarkıyı dışarıdan söylemek istedim ama utandığm için söyleyemedim okula gittiğimde kimse yoktu bizim kumruların yanına oturdum bende mecbur ben varken sarılmıyolar birbirlerine utanıyolar heralde lol! sonra bizim tayfa toplandı resim çekindik 7 kişi birden ilk resmimizdi ve gerçekten çok güzeldi.. hepimizin suratında mutluluk ve kardeşlik sevgimiz okunuyordu.. daha sonra tarih dersinde yine sınıf siyaset meydanına döndü herkes bişeyler paylaştı yine o onun bu bunun fikrine karşı çıkıyo ortam bayağı karıştıktı Very Happy sonra fizik dersindeydik ilk defa yazı yazmadk çok şaşırdım inanamadım hoca fizik tarihinden bahsetti çünkü.. sonra ben yurda geldim akşama anlaştık arkadaşların evine gittik Very Happy bu sefer kalabalıktık ben 2 adet film çaldım oturup onları izledik pes oynadık biraz genel biyoloji sınavına çalıştık uyumadık ve yeni geldim yurda dünüm böyle geçti Smile
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 10:56 pm

bugün sabah 10da kalktım izmire sevgilimin yanına gitmek için hazırlandım bıcı bıcı yaptım saçları da yaptıktan sonra atladım otobüse izmire gittim izmire gittikten sonra balçovada buluşcaktık sırasıyla bornova konak ve balçova yollarındaydım Very Happy balçovaya gittik pinhaninin imza günü vardı perşembe günü burdayken de gitmiştim ama bu sefer sevgilimle gitmek istedim tam zamanında gittik çok eğlenceliydi ortam..biraz izdiham yaşasakta sırada mutluluk vericiydi resim falan çekindik sonra ben pinhaninin 2. albümünü getirmiştim imzalatmak için onlar da bi yandan kendi müziklerini çalıyodu bilgisayardan 2.albüm yokmu sinan abi imza attıktan sonra cd yi çıkarıp laptop a attı şarkıları yanı benim cd imden şarkılar çalmış oldu bu da benim için bi şans oldu koca 3.5 milyonluk şehir benim cd imle pinhani şarkıları dinliyodu Very Happy sonra meleğimle konak sahiline gittik gün batımını izledik bi yandan da çok aşık şarkısını dinletik acayip romantik bi ortam oldu çok mutlu oldumm sonra da yurda geri geldim şimdide türkiye-ispanya maçını izlemeye gidiyorum inşallah yeneriz hoşçakal (:
müge_
müge_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 3:33 pm

hep onun yüzünden ertelemişim hayatımı aslında o bunların hiç birine değmiomuş
yaşanmamalıymış hiç acıtmamalıymışız bu kadar birbirimizi
kurmamalıymışız olmıycak hayalleri
vermeseymiş tutmıcağı sözleri
sevmeseymişm onu bu kadar çok
dinlemelymişim cevremdekileri bitrmeliymişm hemn ona bi şans daha deyip iki kere aynı hatayı yapmamalıymışım
onun söledğini gibi haketmemiş o beni sevgimi değmemiş onca gözyaşıma onca hatalarıma onca iç savaşlarıma
özledim dedim hep kandım hep inandım yapmamalymışım
sölüorum bunları ama onunla yaşadığım hiç bşy için pişman değilim
keşke olmasaydı böle dedim diorum acıtmasaydık bu kadar birbirmizi
ama ii ki girdi hayatıma ii ki de çıktı
ii ki yaşadık bunu ama keşke böle olmasaydı...
sanırım abim haklı artık hayaller aleminde yaşayan o küçük kız müge gitmiş artık büyümüş kndi kararlarını canını acıtsada veren bi müge var ama bu kız çok hata yapıo gereksiz insanlara verdiği değerlerin karşılığını acı olarak alıo
abim haklı sanırım günlük elimden tutmasna izin versydim dik kafalılık etmeseydm yaşamazdım bunları düşmezdim düşsemden kaldırırdı yerden bni abim ama yapmadım bunu
özledim geride kalanları... ama o özlediklerimden deil o geride kalıp bi daha asla öne geçmemesi gerekn biri artık
başka bi mutluluk başka birine ayrılan başka bi hayat başka bi aşk başka duygular başka hüzünler biten bi aşkın arkasına sıkıştırılan bi gölge ...
seven ama karşılık göremeyen bi aşk daha 'can ' ben belki mutlu deilim ama o mutlu bnm hüznm onun mutluluğuna engel olmamalı
severim zamanla
çok özledim onu yani abimi gelsede elimden tutup kaldırsa yetmio uzaktn saramıo yaralarımı gelse iileştiri o beni ona sarılıp ağlamayı özledim günlük abimi istiorum sanırım
sevgilsi için bni karşısına alan aramayan soramayan ama sora özür dileyen abimi istiorum her ne kadar öz deil manevi olsa da o dünyanın en ii abisi günlük abim herşeyi bilmesine rağmen ne kadar bni uyarmasına rağmen ben aşk deyip yanıldım
çok yanıldım ben
olmaması gerekn 1. 2. şanslara
haketmiodu yaaa
artık tamamen bitti o bnm için büyük bi aşktı... büyük bi hata oldu en sonunda ... umarıım 'can' öle olmck zamnla alışıcm ona ama o ii ki var yaa...
mutluluk neden bna bu kadar uzaktaymışsın gibi
neden gelmiosun bna
bak hüznü kovalıorum gitmio seni çağırıorum sen gelmiosun napiim ben
kendi mutluluğumu kendim yaratıcam sanırım
fayda yok iş başa düştü..

offf bitsin bu karanlık güneş doğsun artık can bna yeni bi hayat olsun ....

...
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 6:20 pm

bugün saat 10:45te uyandım sonra tekrar yattım uyandığmda 12 olmuştu tekrar yattım 3te kız arkadaşım aradı yine kavga ettik telfonda Smile sonra susuyorum diye kapattı yine telefonu yüzüme Smile onu ne çok sevdiğimi hala anlayamıyor hediyelerimle sevgimi ölçüler hediyelere bakılırsa verdiğin değer de azdır dedi bidaha kırıldım Sad ama belli etmedim dün gece rüyamda onu gördüm uzun bi aradan sonra sımsıkı sarılıyoduk yine birbirimize ve mutluyduk ama bu 3 gündür çok mutusuzuz inşallah düzelir.. daha sonra diş ağrım başladı yine aylar sonra.. sonra nescafe içtim 2 bardak falan iyi geldi galiba çünkü bişey de yemiyodum dündn beri hala daha aynı hoş ama çaktırma Very Happy sonra benim bilg. bozuktu arkadaş düzeltti bende oynasın diye verdim 2.5 saat oynadı bizde diğer odada ona bi kız msni açıp ekledik onu ve dalga geçtik salak ayıkmadı hala yarın buluşcaz diye hayal ediyo okulun ortasında sap gibi durcak kaç dakika bekler bilmiyorum artık Very Happy acayip eğlendik ama bizde saydığı yalanları kız msnindede saydırdı ilk bşta alet çalmıyorum dedi sonra profesyonel bateri çalıyorum dedi 5 yıldır acayip koptuk biz Very Happy resmine yakışklı dedik diye kendini yakışklı sandı halbuki benden de tipsiz o Very Happy şimdi yemek yemeye gitcem sonunda yiyebilcem bişeyler mutluym Very Happy bugün başka bişey de olcağını zannetmiyorum zaten hadi hoşçakall günlüğüm..
Gri_
Gri_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 4:33 pm

ohyy benim günlüküm nasılsın acaba iyisin iyisin:D
beni sorarsan iyiyim:D yeni bir hayata başlamanın verdiği heycan mutluluk güven özveri:D uğraşıyorum işteee:D
eskilere döndüm mutluyum:D ondan onun verdiği gerçek olmayan hayattan kurtulup bana fıratın yeniden sunduğu bir dünyada yaşamak eskisi gibi çok süper bişi özlemişim onu Embarassed lol! geek afro
en çokta gülüşlerini Cool ne çok seviomuş beni bu çocuk Alahımm özür bil diledi:D o an dedimki bu çocuk beni gerçekten secio bende onu seviyorum..bi mendilim eksikti çantamdan çıkarttım:D hemen lol! tabi bende onu seviyorum mucize gibi doğdu hayatıma:)
dün okuldan çıkışta eve doğru yürüyodum:D siteden içeriye girdim baktım fırat karşımda tabi benim eler kollar bağlı heyacandan..Very Happy dedimki kendi kendime sakin ol merve:D
coşma:Dçok güzel bir akşamdı yaaa:D hava kararıcak biz hala ayakta konuşuyoruz:D
sonra yanımızdan bi çocuk geçti bana baktı diye kıskançlık krizi tuttu.Very Happy sonra ben bi konuşmaya başlayınca ortada kıskançılk kalmadıVery Happy
şu anda tm bir diskotek havasındayım:D 23 nisan fln:D sardıVery Happy
bugün hiç görüşmedik ama yaaa hiç hemde sabah velet kardeşini gördüm dedim abin nerde evde ama birazdan gidicez dedi bende nerey dedim gebzeye dedi ne zaman gelirsiniz dedim bilmiorum diip çekti gitti! dövcektim dua atsin onun kardeşii:D
gelen geçen dalga geçio yenge yenge die:D
mutluluk uzun zamndan beri benden uzak olan duygu..özlemişimm..
sonra görüşürük bebemm(:
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 6:40 pm

bugün sabah kahvaltıya kalktım ama yapcak hiçbişey olmadığından tekrar uyudum.. yani uyuyamadım yarım saatte bir oda arkadaşım bişeyleri kırıp döktü annem aradı sevgilim aradı rahat rahat 2 dakika uyutmadılar beni bende sonra bi uyandım bütün gün can sıkıntısı içerisindeyim.. yarın ki sınavdan beklentim belli bu yüzden hiç çalışasım yok canım bundan sıkılıyo heralde yine kalcam sanırım bu dersten.. ki geçen zaten büyük bi başarı elde etmiş oluyo.. benm sınıfta en çok çalışan ilan ettiğimiz kız bile bu dersten kaldıysa ben nasıl geçicem o da bi soru işareti kendimden giderek sıkıılmaya başladım geçen gün stresten canı sene başından beri dayak çeken bi çocuğu dövdüm en sevmediğim iş kavga ama yaptım bunu bile..psikoloji insana neler yaptırıyo yine olsa yine yaparım orası öyle ama benim bu hayatımdaki meçhullük nereye kadar gider bilinmez.. bakalım yarın evime gidince değişecek mi yoksa yine meçhul biri gibi mi gezinicem..
Gri_
Gri_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 10:00 am

nbr?Very Happy
ben iyiyim işte noLsun okuLa hazırlanıcam şimdi:D ahyy irenç bi gün yaaa ne bu okul ya kardeşim okula gitmiyo. bi biz gidiyoruz..neymiş biz liseliymişiz gençmişizz Razz Evil or Very Mad nefret edirum yaa pehhh..onun haricinde herşey normal..ama dün göremedim..aslında okula gitmemeyi birazda onunla konuşmak için istiorum ama onunda okula varmışş lol! afro o yüzden sorun yok:DAkşam görüşürüz konuşuruz yine ayakta:D
sabah noldu biliomusun?
seda malı geldi salak lol! bana bağırdı çağırdı gitti yine pörtlek göslü canavar lol! nolcak beni kıl etmkten başka bişi yaptığı yokk:DFırata mesaj çektim gelince sorucakmış hesabınııı:Dkomedi nese..
ayy bugün bir neşem yerinde bir yerinde nedense:D
bir sevnç bir sevinç..az önce düzleştiricim bozuldu:Dtamir ettirdim babama öyle gitti işe..annem sabah başıma gelmiş hadi kalk diyo..dedim anne seninn saatten haberin varmı dedim var dedi 6:30'du lol! kendisi işe gidiyo bnde kaldırıo:D benim canım annem yaaa afro yerim onu yerim..Very Happy

nese yarın görüşmek üzereee:D
dua ette akşam konuşalımmm:D
,hadi by
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 6:57 pm

bugün artık başım bağlı değil 19 ay'ım geçti onla. ama artık bitti hem de saçma sapan bişey yüzünden.. pişmanmısın dersen değilim.. yine olsa yine yaparım.. çünkü ömrümde hiç yapmadığım bişey yüzünden çok terbiyesizce bi damga yedim.. şok oldum.. onu hala çok seviyorum ama ona dönmeyeceğim.. o da bana dönmiycek. ne vardı da bitti anlamadım ki. az mı sevdim senin için türkiyenin öbür ucuna geldim hayatımı önemsemedim geleceğimi önemsemedim keşke önemseseydim aç kaldım senin için her haftanın 3 günü değdimi bunlar sen benim için hiç aç kaldın mı hiç şehrin dışına bile çıkamadın oysa ben sana çok uzakken geldim herşeyi arkamda bıraktım kimseyi umursamadım.. arkamda belki de yüzlerce insana küstüm senin için sen ise beni saçma sapan suçumun bile olmadığı şeyde bırakıverdin.. umarım benim çektiğim acıyı çekmezsin umarım sen mutlu olursun..umarım öss yi kazanırsın... artık ben yokum boğaziçine gidebilirsin izmirde kalmana gerek yok.. senin için gizli özne den özür dilerimi dinliyorum dün geceden beri.. umarım hayallerin gerçek olur benim gibi şerefsizlerle yolun rastlaşmaz.. haklıydın ben seni haketmedim ama yaptığım onca şeyi göz ardı da edilcek değildi.. sense onu başına kaktığımı söyledin öyle bişey olmadı olmıycakta.. artık ben yokum sen tek kaldın.. benise yine 18 senedir olduğu gibi br başıma kaldım.. alışkınım ben yalnızlığa ama sen bensizliğe ne kadar alışkınsın onu zaman göstercek ne yaparsan yap dönmem sana.. gururdan değil. sevgimden çünkü sen benim sevgimi haketmemişsin senden başkasını gözüm görmezken başkasına aşık olduğumu çıkardın. her büyk acımda söylüyorum keşke o gün 15dakika geç kalsaydım da yaşamazdm şmdi bu acıları da çekmezdim.. bidaha kimseyle çıkmıycamsevdiğim kimsenin yine suratına bakmıycam hiç bi kızın hem de.. bana inanmıyordunya göreceksin işte son sevdiğim sensin sen kalacaksın.. bir gün dönmek istersen de bende hayır cevabını alacaksın seni nekadar özlersem özleyeyim kabul etmem tabi teklifte gelmez bana zaten.. çünkü sen acımasızlaştın nedenini bilmiyorum.. ben se seni bir gün bile kötü bi laf demeden kırmadan yaşamaya çalıştım sen ise beni hergün defalarca kırdın.. hoşçakal sevdiğim..
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 2:20 pm

kendimden nefret ediyorum.. dün gece benim yüzümden inthara kalkıştı evini aramasam annesi uyanmasa kendini bıçaklıycaktı Sad ben ne lanet bi insanım bi kıza bunları yaşatmaya ne hakkım var. oysa o beni hep affetti ama saçma sapan bi neden yüzünden beni suçlaması sebebiyle ayrılmak istedim ben.keşke yapmasaydım şimdi o psikopatlaştı. beni öldürmek istediğini söyledi ben zaten ölüyüm o yokken.. onsuz hayatın tek bir faydası yok artık hepten yalnızlığa itildim.. artık izmirin de bi anlamı kalmıycak benim için.. oraya gittiğimde her yerde onu hatırlıycam o aklıma gelcek. o yüzden artık izmiri ve onu unutmam gerek ama bu olmıycak en az 4-5 ay eminim.. okulu bırakmayı düşünüyorum.. tüm hayallerim bi kez daha suya düştü.. bidaha hiç bi kızla çıkmıycam.. bidaha hiçkimseye yaklaşmıycam.. hayatıma aynen devam edicem.. bir başıma ve kanadı kırık.. o benim itici gücümdü.. artık o da yokken ben neye güvenip çalışayım ya da bişeyler yapayım ki.. ömrümde ilk defa biri bana bu değeri verdi.. ben ise ona neler yaşattım keşke zamanında hastaneye 15 dakika geç gitseydim de gebersydim o zaman o bu acıları çekmezdi beni bile tanımazdı hatta.. yaşamak anlamsız o yüzden bi süre ortalıklardan kaybolcam telefonlarım kapalı olcak.. msne girmiycem.. zaten sınıftaki arkadaşlarla küsüm dövdüğüm hıyar yüzünden.. umarım artık cenan mutlu olur hayatı boyunca hep üzüldü.. ben onsuz yaşayamam.. ama o bensiz yaşar..yaşıyo da ama delirdi bugünlerde inşallah düzelir de üniversiteli olur tek dileğim bu ben okulu bırakıcam zaten bu sene sonunda. daha fazla da konuşmak istemiyorum günüm böyle geçti.. geçmez olaydı..
Gri_
Gri_

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 10:03 am

naber günlüğüm benim:)
bu ne biçim bir hayta ya ne bu bıktım vallahi yaa yeter diyorum.inan bana yapmadığım irenç şeyler yüzünden insanların içinde rezil olmak çok kötü bir duygu.dün yine seda malı yanıma geldi 2 saat vır vır öttü.bağırdı çağırdı küfür etti gitti.ben böyle olaylar karşısında hiç adam akıllı bir tepki veremem hep susarım.ve bu yönümü seda kullanıyo.bağırdığı zman bn yine sustum kendi kendine konuştu.ama kurduğu cümleler hakaretler gerçekten çok ötüydü.off yapmadığm şeyler üff irenç ya:( Crying or Very sad
ama bana sadece bir kişi destek oldu herzaman ki gibi Fırat.ben sinirlenip apartmana gittim merdivenlerde oturmuş ağlıyorum yanıma geldi beni teselli fln etti ben salya sümük ağlıyorum:Dgözyaşlarımı fln sildi dedim ki bana selpak alırmısın tbi alırım dedi gitti aldı.yolda seda buna demişki o kız senin sevgilin değil niye peşindesin Fıratta demişki nerden biliyosun sevgiim olmadığını demiş tabi sedanın ağzı 5 metre açık:Dkonuşmuşlar işte o kızı bi dha ağlattığını görmicem fln seda şaşırmış sonra yanıma geldi ama bunların hiç birini bana anltmadı..ben arkadşımdan öğrendim.
1 haftadan beri görüşmüyoruz.okuldan gelince tlefon ettim ona sitenin ışında ben bekle glice dedim oda sevne sevine tamam dedi.ben çıktım arkamdada sitenin yöneticisi:Dçok kılım o adama:Dneyse fıratta hemen arkamdan gelince demişki fırata ne takip ediosun kızı fıratta sanane:Dsonra yanıma geldi işte konuştuk konuştuk hava krardı beni zorla eve yolladı.neymiş efndim çok geç olmuşVery Happy
dünden beri hiç görüşmedik konuşmadık bu akşam neler olur bilemem..

benden bu kadar:)

ama sitede işler karışmış anladığım kadrıyla ayrılık acıları var:( kötü bir durum bu:(
Allah yardımcıları olsun gerçekten severken ayrılmak kötü bir şey:(
neyse bb
p@r@m35!um
p@r@m35!um

MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 8:30 pm

hayattan ve insanlardan bıktığım ve kaçmak istediğim için erken yatmama rağmen yataktan çıkmadım hiç uyanıktım ama uyuyo gibi yaptım annemler odama gelince.. onlar da durgunluğumu farkediyolar artık.. değiştiğimi de söylüyolar arada ama öyle bişey yok.. herkes öyle diyor ama onlar her gördüklerinde bişylerin değiştiğini söylüyolar ben de hı hı deyip geçiyorum.. neyse yataktan çıktığımda saat 2yi bulmuştu.. can sıkıntısı o saatte nette kimse olmaz diye hemen nete girdim.. takıldım sağda solda yeni şarkılar buldum onları dinledim melankolik oldum iyice Smile bi de annemin yaptığı pasta börekleri yedim kahvaltı niyetine cenan hala sevgilim olsaydı uticin bey yine zararlıları götürün oh oh derdi.. gerçekten onu çok özledim.. haklı çıktı beni çok arıycaksın demişti.. öyle oldu arıyorum onu.. herneyse bikaç saat nette takıldım sonra hazırlanıp samsun basketbol un maçına gitcektim ki annem dırdır etti bende herşeyi sallayıp odama gittim bende surat astım bütün gün akşam da mor ve ötesi konseri vardı.. ama ona da gitmedim annemler evde oturmadığımı söyleyip durdular.. bu haftaiçi hiç dışarı çıkmamıştım halbuki.. daha sonra laptopıma geçtim oyun oynamak için.. oturdum bayağı oyun oynadım.. gidemediğim maçı televizyondan izledim atmosfer süperdi yine salonda susmadı taraftarlar ama kaybettik ve finale çıkamadık Sad daha sonra ben yine surat astım.. ablam dedi sıpam gel konsere gidelim diye ama bende gurur değil mi hemen yok istemiyorum dedim sonra annemler yumuşadı ama ben yine yok dedim.. şu an konser başladı başlıycak ama ben yokum.. içiöm çok cız ediyo ama konsere gitmekle cenana yaptıklarımı unutamam o benim herşeyim hala.. umarım mutsuz değildir şimdi Sad neyse bugünlük bu kadar yarın görüşürz günlük Smile

Sevgili Günlük...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2