Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Titanic

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
NovemberRain
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
NovemberRain

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 339 Nerden : Kaf Dağının Ardından

Titanic Vide
MesajKonu: Titanic Titanic Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 4:51 pm

Titanic Titanic

Tür : Romantik / Dram / Felaket
Gösterim Tarihi : 18 Şubat 1997
Yönetmen : James Cameron
Senaryo : James Cameron
Görüntü Yönetmeni : Russell Carpenter
Müzik : James Horner
Yapım : 1997, ABD , 194 dk.

Oyuncular

Leonardo DiCaprio (Jack Dawson) , Kate Winslet (Rose DeWitt Bukater) , Billy Zane (Caledon Hockley) , Kathy Bates (Molly Brown) , Bill Paxton (Brock Lovett) , Gloria Stuart (Yaşlı Rose Dawson Calvert) , Frances Fisher (Ruth DeWitt Bukater) , Bernard Hill (Kaptan Edward J. Smith)
Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan “Titanik faciası”, dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.

Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. “Titanic” adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu “Düşler Gemisi” nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi “Titanic”, bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve “En İyi Film” dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu.
http://www.anatolianrock.com/profile.php?member=_Krizantema_
p@r@m35!um
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
p@r@m35!um

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 263 Nerden :

Titanic Vide
MesajKonu: Geri: Titanic Titanic Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 12:20 pm

çocukluğumun en romantik filmiydi gemiyi ilk gördüğümde heeeyy gemiye bakıın kocaman demiştim çok iyi hatırlıyorum Very Happy hep zenginler kazancak değil ya birazda bizim gibiler kazansın dediğim bi film akışı vardı öyle de oldu zaten yine olsa da yine izlesek keşke Smile
http://www.forumtutarock.yetkinforum.com

Titanic

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası