Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

|mutLAk değer|

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
müge_
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
müge_

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 168 Nerden :

|mutLAk değer| Vide
MesajKonu: |mutLAk değer| |mutLAk değer| Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 6:42 pm

|mutLAk değer| 70018353

Nasıldı bizim toplanma hikayesi.Evet evet şöyle başlıyor.Sıla bir internet sitesine ilan verir''baterist aranıyor!'' diye.Emre bu ilanı görür ve Sıla ile bağlantıya geçer.Daha sonra anlaşırlar ve 2kişi stüdyoya gider gelir bir süre.Sıla sonra başka elemanlarda bulur bayada sağlamdırlar.Yani işinin ehli insanlarla anlaşır.Sonra Emre ortadan kaybolur.Sıla bateristsiz kalır.Diğer elemanlarda tabi giderler.Sıla bu olaya çok kızmıştır heryerde Emre'yi arıyodur.Bu sırada başka gruplarlada çalışır.Ama Emre'ye hala kızgındır.Smile Sonra Emre nerde çıkar?Sıla'nın çok çok çok yakın arkadaşı olan Selinay'ın okulunda.Ama Emre'nin bundan haberi yoktur.Emre Selinay'a solistlik teklifi eder.Selinay da ''neden olmasın''der.Ama bi gitariste ihtiyaç vardır ve ilk Sıla aklında gelir bunu Emre'ye söyler.Emre ilk önce oo olur ya tamam zaten tanıyorum ben onu diye balıklama atlar ama unuttuğu bişi vardır ki Sıla onu gördüğü yerde boğazına atlıcaktır.Smile Daha sonra Selinay Sıla ile konuşur ikna etmeye çalışır Emre milyonlarca defa özür diler.Sebeplerini açıklar ve Sıla'yı ikna eder.İlk stüdyolarına girerler ve gayet eğlenirler ve bu grubun temelleri bu 3lüyle atılır.Daha sonra solo gitarist arayışına geçilir dıdısının dıdısının arkadaşı önerilir.Tabi buda Göktuğdur.Onlada ilk stüdyo yapılır ve gayette cana yakın çıkar. 2-3 stüdyo sonra Göktuğda aramıza katılır.Baya kaynaşırlar.Ee şimdi bide bassçı lazım.Sıla'nın aklına süper yetenek arkadaşı gelir(Meriç).Adam herşeyi kulaktan çıkaran bi tip.Önüne gelen her ensturumanıda çalıyo neden olmasın dedik.O da öyle dedi.1 kere stüdyodan sonra 2 tarafta anlaşıp kabul edildi.Meriçte aramıza katıldı.Evet işte buda bizim hikayemiz olmalı..Smile

diye anlatmışlar kendilerini (:Very Happy
p@r@m35!um
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
p@r@m35!um

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 263 Nerden :

|mutLAk değer| Vide
MesajKonu: Geri: |mutLAk değer| |mutLAk değer| Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 6:33 pm

senin tavsiyen sayesinde dinledim umarım daha da ilerler sağol şeker Smile
http://www.forumtutarock.yetkinforum.com

|mutLAk değer|

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası