Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nietzsche Ağladığında.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
kontesta
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
kontesta

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 87 Nerden : mRansiLbamYa..

Nietzsche Ağladığında. Vide
MesajKonu: Nietzsche Ağladığında. Nietzsche Ağladığında. Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 9:31 pm

Nietzsche Ağladığında. 278262ih0

Konu: Ümitsizlik. Bir gün, erkeklerin başını döndüren kadın, Salome, Nietzsche'den habersiz Breuer'e gelir. 'Avrupa'nın kültürel geleceği tehlikede, Nietzsche ümitsiz. Ona yardım edin, ' der. Breuer Salome'yi tekrar görebilmek umuduyla 'peki' der. Ve varoluşun kader, inanç, hakikat, huzur, mutluluk, acı, özgürlük, irade... ve neden, nasıl gibi en önemli duraklarından
geçen bir yolculuk başlar... Kendisiyle ve hayatla yüz yüze gelmekten çekinmeyenlere...
Yazar: Irvın D. yalom
müge_
müge_

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 168 Nerden :

MesajKonu: Geri: Nietzsche Ağladığında. Nietzsche Ağladığında. Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 10:03 am

mükmml bi kitaptı 2 kere okudum (:
NovemberRain
NovemberRain

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 339 Nerden : Kaf Dağının Ardından

MesajKonu: Geri: Nietzsche Ağladığında. Nietzsche Ağladığında. Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 6:38 pm

Irvin Yalom'un kuşkusuz bütün kitapları harika. "Nietzsche Ağladığında" olsun, "Bugünü Yaşama Arzusu" olsun, "Her Gün Biraz Daha Yakın" olsun... Hepsi okunmaya değer, herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği mükemmel nitelikte eserler...
http://www.anatolianrock.com/profile.php?member=_Krizantema_

Nietzsche Ağladığında.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası