Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Müzigi Hisset Ruhunu Gizle...

Siteye giripte üye olmayanın ... :D

AnasayfaseseLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgili Günlük...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
NovemberRain
WerderWerememli Olmaktan Gurur Duyuyorum... :)
NovemberRain

Yaş : 33 Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 339 Nerden : Kaf Dağının Ardından

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 5:49 am

Bu da bizim günlüğümüz olsun, dijital günlük... Very Happy
http://www.anatolianrock.com/profile.php?member=_Krizantema_
müge_
müge_

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 168 Nerden :

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 12:00 pm

ilk yazan ben olym Very Happy:D

ayh günlük uzun süren depresif günlerin ardından artık mutluyum . çünkü o var . seviorum gibi . anlatamasam da seviorum...
ya ben artık kendimi anlamıorum ... annem bi yandan okul bi yandan herşey herkes üst üste gelio ve ben tüm bu sıkıntılı puslu dalgalı hayatıma onu sokuorum doğru mu yapıorum yanlış mı bilmiorum ama bunlarla böle kötü yaşarsam haytında anlamı kalmıo mutlu olmk istiorum ve mutlu olmam için bu gerekio seviorum onu ve hayatımda olucak o bu gerkli ...kimseye de anlatamıorum çnkü kimse anlamıo beni anlamak isteyen yok ....yok var bni anlayanlar da onların haklarını yiyemem o dört kız harika insanlar ve ne olursa olsun aramıza da girlmio çnkü biz birbirmzi sahiplenioruz birimize bişi olsa hepimzn canı yanıo ...arkadaşlık ... ayy ben gene okula geç kalıorum Very Happy nese devamı soraya ...Very Happy
AkRoCk
AkRoCk

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 40 Nerden : cilekesonline..

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 5:08 pm

Off off Günlük,

Tüm kötü şeyler üst üste geliyor günlük.. Herşeye bu kadar yaklaşmışken vazgeçmek.! Çok heveslendik ya..Sonuç YOK!
CaLypso.
CaLypso.

Yaş : Kayıt tarihi : 14/02/09 Mesaj Sayısı : 55 Nerden : KızıLCık taRLası.

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 11:45 pm

SevgiLi GünLük. GünLük GünLük eyy GünLük..
iğrenç bi haftaya iğrenç bi şekilde başladım.
Sonra işler gittikçe iğrençleşti. iğrenç bi insan sinirimi bozdu. iğrenç derslerle kafa patlatıyorum.
iğrenç bi yıL. iğrenç iğrenç iğrenç. Hayat iğrenç,ben iğrenç,herkes iğrenç,her şey iğrenç.
iğrenç. Sende iğrençsin günlük.
iğrenç!
P.S : CaLypso. pig
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 9:58 am

buraya yazmam doğru diil mi bilmiorum ama yazmalıyım... off günlük off umarım hayat ona tüm güzellkleri verir umarım o hep mutlu olur umarım bi an bile yüzü asılmaz umarım o dünyanın en mutlu en huzurlu insanı olur umarım bütün insanlar ona iyi davranır umarım su an yanındaki onu hiç üzmez umarım onu benim gibi sever ona bnm hisstremedklerimi hissetirirler o bunların hepsini fazlasıyla hakedio.. bense her şarkıda onu bni geçmişteki bizi hatırlayıp güçlü olmaya çalışıorum ...bu zor olsa yapmaya çalışıorum güçlü olmak... zamanla içimdeki güçlü dirayetli bni kaybediorum tükenio o ve tükendikçe bnde bitiorum ... ii ki bunu ikimizden sadece ben yaşıorum çünkü o buna dayanamazdı...kendimi bile anlatamıorum kendi içimde kayboluşumu... artık hissetmiorum hissedemiorum hiç bişey... herşyn onu hatırlatması... bi resim ondan aşk mı olur dienlere inat ne resim ne başka bişy o varlığıyla mutluluk veriodu... hayatımı kaybettim günlük... o benim hayatımdı. artık olmadığına göre bi hayatımda yok kaybettim ... o artk bnmle deil bu ona göre bi daha olmıck bişy ...hala kndimi yaralıorum kendi kendimi hançerliorum...boşuna gecenn bi körüne sabahın ilk ışıklarına kadar ağlayıp kndi kndime yalvarmalarm ...kimse bilmedkten sora ne fayda ...bilnmesn içimde kalsın kalmaya devam etsn sonsuza kadar değişmeyen tek gerçek o olsun... bu yaşadığıma ne desem bilmiorum ...
senden öncem yok bnm senden sonram olmadığı gibi ... sadece yaşadığım o güzel o mutlu günlr var hayatım bi kısm ilk ama tek -olucktı ellerimden kayıp gitti... anlamadn dinlemedn saygı duymadn kalp kırarak dayanamıyarak...nası, neyle, mutlu olsam bilemiorum kndimi oyalayamıorum kndimi oyalasam aklımı hiç oyalayamıorum zaten bi aklımı bide kalbimi kndim yönetsem herşey biter ama hala ondan aklım da kalbimde onda onun yönetiminde geri vermesin onda kalsın sadece o varmış gibi yaşıyım...
yokluğuna ve imkansızlığına direnmek, herşeyden daha anlamlıydı-anlamlı...senden sonra hiç acım olmadı... aşka inancımda kalmadı... ama o eğer gerçekten sevseydi gitmezdi hiç bir zamn... ona göre olan oldu .. eh madem öle nie üzülüorum ki ben?... gerçekten sevdiğim için onun yapmadığını yaptığım için tek başıma sevip onunda sevdiğini düşündüğüm ama yanıldığım için...belki de kendi yaptıklarıma... sevmek zorunda değildi zaten ...

Herşeyin ikincisi yenilgidir,
Her dönüş ispatıdır biraz da kaybetmişliğin
Maluptur ileriye bakamayan
Bakamazki bir türlü pişmanlığından
Onu tutar geride bıraktığı her neyse
Daha da bağlanır ardında kalana
Terk edilen çabuk büyür,hüzün kalana düşsede
Pişmanlık hep gidenin payına
Ayrılık zor zanaat,kimse yüzde yüz gülemez
Kimse yüzde yüz gidemez
Giden dönüyorsa,sevdiğinden değil kaybettiğindendir...
**
Eski rüzgarların sözü geçmez terkettikleri dağlara
Geceye yeni şiirler gerek,gemiye yeni fırtına
Her Eylül'e başka yağmur
Kalana taze baharlar lazım
Ve gidene biraz yürek
Kaçanlar pişman şimdi
Kalanlar,sevmeye devam edecek

off günlük .... seni de ağlama duvarına çevirdim ... ama daha çook lazımsn bna yazıcak çok şeyim var ...şimdilk bu kadar ... bayada yoruldum ...
GÖzDE
GÖzDE

Yaş : Kayıt tarihi : 13/02/09 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : meçhul...??

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 10:21 am

sevgili günlük...
süslenmekten bıkmayan ben buraya yazarken bile süsleniyorum dershanee gitcem nede olsa alsancak Very Happy
herşey çok güzel gidio dersler de süper özel hayatta harika beni böyle mutlu eden kişi için ölürüm

arkadaşlarım gelcek eve şimdi 4-5 kız evde süslencez annemler evde yok puhaha şu süslenme işini bi bitiremedin geçen gün aldığım kırmızı ruj u sürmezsem ölürüm Razz
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 11:10 am

offf nası bi gündü... ya şöle bi günümü de güzel anlatym kıamam herşeim qocum mervenn başına gelenler eski sevgilisini 4 senedr unutamamş yeni bi ilişkie başlıyamıo...e ama emre var o da merveyi sevio merve onuru onur merveyi sevio ama merve emre ye de kıyamıo çocua ümit verdim çok üzlür dier kızlar bni keser dio .... off nolcak o kızn hali ... ve benm halim ... tam bize uygun bi şarkı bulduk merveyle şebnem ferah -ben şarkımı söylerken - bir yanım seni hala düşünüo bir yanım sana fena kızgın....bn kzgın deilim kimseye hiç bir şeye ... sadece hatalarıma üzülüorum sadece kndime kızıorum
tüm hatalar benim
tüm yanlışlar benim
tüm cezalar benim
sevgimizi tek başıma
tükettim ...kaybettim
işte tam benlik oldu yazamıcam kndimi hiç ii hissetmiorum bitanem qocum mervenn yannda olmam lazm çnkü her yüzüm düştüğünde her gözümden bi damla gözyaşı geldğnde o bnm yanmdaydı ve o herşein en iisini hakeden bi kız...aslnda hepsi öle...offf günlük ölmkten başka bi isteğim kalmadı...var ama artık o rüyalarda geri dönüş her insan için zordur kalanada gidenede ... nese yaa... boşluğa yazı yazmak koyuyo ... o yazdıklarımn bi kelmesni bile görmedktn sora...sanırım şimdi odama kapanıp kndi kndime yazmann tam vakti efkar bastı yinee (((: off off...
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 5:42 pm

ayh içimdekileri acil dökmem lazım doldum yine

artık bnm deilsn başkasına aitsin ona aşkm de onu mutlu et prensesin o olsun onun elini tut ve hiç bırakma bnmle yapamadıklarını yap ... hayallerimizi onnla gerçekleştr...hatta bi nazar boncuğu al ...her gece şarkınızı dinleyerek uyuyun... bizimknden daha serbest bi ilşki yaşayın...cunku sanırım o yannda...bnm olmadığm kadar ynnda....
mutluluğunuz daim olsun yeterki sen mutlu ol- ne şekilde olursa olsun...bn ne kadar acı çekiosam sen o kadar mutlu ol... hatta bn acı çektkce sen mutlu olucaksan bn her daim acı çekmeye razıyım sadece mutluluğunu istiorum bundan sonrası için.... ona bnden bahsetme hatta bni hayatına hiç sokmamış hiç bişi yaşamamışz farzet sen zaten bilinsin istemiodun hiç bi zaman kabullnmedin bizi...bu bna daha çok acı vericek ama bn acı ceknce sen mutlu olcaktın ya buna da tamam derim ve acımı çekerim hemde paşa paşa...önceden birbrmzn mutluluk kaynağıydık şimdi ise sen bna acıdan başka bişi vermiosun.... ama razıyım şikayet etmiorum mutluyum senn yüzünden acı cekmekten ... içinde sen olduktan sora her türlü acıya varım ben... yeterki mutlu ol sadece bunu istiroum ama bni hiç bir zamn unutma .... ve hiç bir zamn inanmadığın gibi şimdi de inanma sevgime...gerçi bunu sölüorum ama eğer gerckten sevseydn bu durumda olmazdım olmazdık hatta bn bu yazıyı yazıo bile olmazdım...

artık benim deilsin
yağmurlar yağsın gökler delinsin
artık bnle değilsn
kör olası yalnızlık bu
seni kaybettim

ve bunu bgn daha ii anladım ...

dayanılmaz bir acı bu bunu sen bilemezsn çnkü bnm için hiç bir zamn acı cekmedin cunku gercekten sevmedin umrunda bile deilim bunuda çok ii biliorum... sana göre ben bi boşluktan başka bişy deilim işte bu yüzden cabuk unuttun ... sevseydin unutmazdın ama gerçekten sevmedin ....
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 263 Nerden :

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 11:55 pm

sevgili günlük bugün 6buçukta uyudum sonra 4te kalktım gittim tutan iddaa kuponumun parasını almaya ama sistemde bozukluk olduğu için alamadım ve cebimde hiç param yok aç kaldım sonra yemek saati geldi allahtan biraz doydum sonra arkadaşlar evine çağırdı okey attı 4 kere çifte gidip hepsindede bittim deli oldular sonrada yurda gelip hemen foruma girdim Very Happy
http://www.forumtutarock.yetkinforum.com
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 11:34 am

ya o kadaar karışığım ki kafam karışık hayat karmakarışık bilmiorum bi yanım ona inan haksızlık yapma oda sevmiştr dio bi yanım sevse neden...?? dio napıcam bilmiorum ama tek gerçek var bn onun gibi bitiremedim o bitiremediğini sölesede bnce bitmiştr belki yiine yanlış düşünüyorum ama biri bitmeden diğeri asla başlamaz başlayamaz başlarsa da acı verir ve oda biter...demekki bitmişm onun için pardon senin için okuduğunu biliyorum ve bunu bildiğim için yazamıorum seni incitmekten kırmaktan ve yanlış bişy sölemektn korkuorum...korkuorum...hemde çok hayattan yaşamktan içinde bulunduğum boşluktan...güçlü olmaktan bahsettim durdum hep ama güçlü olmak ağlamamak ve bütün duygularına hakim olmaktır. oysa ben senin karşında bile ağladm...demekki sandığım kadar düşündüğüm kadar güçlü deilmişim belki de asıl güçlü olan sensin... herşeyi bitirip hayata kaldığın yerden devam ediosun bnmde mi böyle yapmam gerekiodu...dielim bitmedi o zamn öteki nasıl başladı... bunu kndinde bilmiosun senden son isteğim otur bi güzel düşün gerekirse bi erkeğin yapmadığını yap ve acı çek bnm çektiğim gibi ama çok da acılanma bn dayanamam buna bnm yüzmden olmasın bu ... ama unutma sana sölediğim bi sözü yazmıcam onu kndin hatırla ve inan onu içten söledim ve o değişmeyen - bitmeyen tek şey...

bu arada utku sana teşekkür ettiğimi hatırlamıorum... çok teşekkür ederim çok iyisin (:
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 12:42 am

rica ederim mügecim arkadaşlık görevim ben o halde olsam sende bana yardım ederdin eminim hem ben daha hiçbişey yapmadım yapcaklarım yakındır Smile ben teşekkür ederim asıl sana (:

bugün sabah kahvaltıya kalktım ama bitişine yetiştğim için pek bişey kalmamıştı aç kaldım gibi gibi Smile sonra wireless tuşum kaymış 3 saat nete bağlanamadım deli oldum Very Happy 2 saat daha nette takıldıktan sonra oda arkadaşım ve kankam ismailli aldım bizim okula götürdüm Smile götürdüğüme götürceğime pişman oldum desem yeridir lol! derse girdik beraber hoşlandıığı kız tam önümüze oturdu bütün ders birbirlerine baktılar bende saf saf kendi aşkımı hayal ettim Very Happy sonra hoca kim konu anlatcak deyince bizimki de utku utku deyip durdu zor anlar yaşadım ama içimden iyi dileklerimi sundum ona Very Happy sonra fizik dersini astık yurda geldik gırgır şamata süperdi koptuk tam manyağız Very Happy
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 7:52 pm

utku tabii ki yapardım (:

off ne resil ne acılı bi gün ayh ayh ölsem daha ii gerçi yaşayan bi ölü gibiyim ama neyse... ya off bi insan kndine söz geçiremez mi her gece ağlamak... bi gece bile uyuyamamk... şikayetçi deilim gayet memnunum hayatımdan sonuçta her şey onun için bu bni mutlu bile edio ne düşünüosun bilmiorum ama geçmio işte unutamıorum...hayatımın en kötü dersydi heralde kim dedi müzik dinleyelim die o cd yi kim getirdi ilk şarkı şebnem ferah -aşk ikinci şarkı barış manço- unutamadım üçüncü şarkı fikret kızılok bu kalp seni unutur mu... gelde ağlama... ayh ayh ... hala çok acı çekiorum... ama eer o mutluysa her türlü acıya varım o böle mutluysa bn sonsuza kadar onun için acı çekerim sorun değil uyumam da her gece ağlarım onun için sabaha kadar melankolik şarkılar dinleyip ağlayıp onun verdiği dinginlkle okula gitmek saçma sapan insanlara laf anlatmak daha dorusu anlatamamamk ... hayat bana karşı bunu anladım... kesnlkle yani düşündüm ölsem ne kaybederim die sadece bi kaç kişi üzülür heralde onlar da sayılı yani çoğuda meçhul üzülür mü die.... gerçi artık bi amacm bi beklentim bi isteğim kalmadı hatta yaşamk için ne sebebm var ne sevncm... hayattan tat alamıorum o gittinden beri .... off off neden yaa neden ya da niye... bilmiorum aklım kalbim bnmle değil ki onunla o yüsden bilemiorum... artık yazmak bile yetmio saatlerce ağlamk yetmio...hiç bişey yetmio... ayrıca neye yarıo ki ... hiç bişeye ... sanırım kızlar haklı bn kndimi yıpratmaktn başka bişy yapmıorum ama elmden de bişy gelmio o onun için üzülmeyi kat kat hakedio bni çok mutlu etti şimdi de bu mutluluğn bedelini ödüyorum fazlasyla...35 günn her saniyesi için gün gün acı çekiorum...bitmio... sanırım bitiremicem de... çünkü ben hala .... neyse kalbm sıkışıo sanki yaşamıorum...anlatamıorm duygularımı...şimdi nolck cıkıcam netten müzik dinleyip ağlıcm bi elmde herşeyimi yazdığım o defter ve o sevdiğim insanlar ayrıca onların dertleri... herkes msj atıck toplu onlara çözüm arıcaz hepsine çözüm bulucaz ama bna aslaa....bn artık ifla olmam heralde (: nese bitiriym burda
umarım hayat ona iyi davranır uamrım o hiç üzülmez ve hiç acı çekmez haketmio hep mutlu olmalı hep gülmeli asla üzülmemeli su an onunla olan da bnm yapmadığımı yapr ve onun kıymetini bilr umarm çok mutlu olur hiç bisey onu üzmesin ufacık bişy bile olmasn ona bn dayananamam çnkü onun üzülmesne haketmez o üzülmei =(
ouf yaa kahretsn :'(
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 9:37 pm

seni seven çok müg hanım öyle deme Crying or Very sad yaşasın müg abla Razz santa

bugün yine cepte 5 kuruş olmadığı için mecburen kahvaltıya kalktım yine kıtlıktaydı yurdun kahvaltıları doymadık tabiki de hiçbirimiz yurtta Very Happy sonra oturdum pc min başına okey falan oynadım forumda takıldım biraz okula gittim okul çok eğlenceliydi bugün Smile hocayla geyik muhabetti yaparak 15dk yı kaynattık güzel oldu Very Happy yoksa uykumuz geliyodu sonra türkçe dersinde hoca şiir okumak isteyen varsa okusun dedi bende başladım şebnem ferah-korkarak yaşıyorsan ı şiir gibi okumaya hoca dedi kimin şiiri bende dedim şebnem ferah millet yarıldı orda Very Happy sonra da fizikçi rehin aldı yine 2.5 saat bizi bitmek bilmedi okul bugün lol! bugünlük bu kadar Very Happy
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePerş. Mart 05, 2009 7:38 pm

saol utku yaa (: seni sevende çok (:

ayy günlük bgn sunu anladım hiç bi kötülük cezasız kalmıo kanka dedik bağrımıza bastık ayrıldıım halde deli gbi sevdiim insana sulanmış ki bu ilk deil kaç kişiye yaptı o bunu sonnda kndide haketti ama noldu sinirinden yernde duramıo hanım neden çnkü bu bi arkın bi arkına atıcaı en büyük kazık ii de oldu haketmişti üzülmüorum onun için daha görülcek bi hesabım var (((:

...akşam eve geliorum yumuşak hoş bir rüzgar bi şarkı aklıma geldi çok eskiden çok derinden tam hatırlayamdm kim sölüo bilmiorum ama sözleri şöleydi sanırım
yazık ettin yazık kendinden cok bana gücüm kalmadı artık her yokluğunda aylar geçsede yıllar geçsede bir ömür böle bitsede bn seni unutamam ahh bni anlatıo dedim (: ki öle artık acı cekmek mutluluk verio (: psikolojim bozuldu Very Happy saçma sapan....hiç bişeyi hakkım yok bnm hiç bişeyi haketmiorum onuda haketmedim off çok mutsuzm ...SadSad

Biliyorum, söyleme bana,
Şimdi yüreğin uzaklarda.
Bu şehir çok farklı olurdu,
Olsaydın yanımda.
Yoksun yanımda...
Sevdiğimi söyleyemedim,
Seni unutmak istedim.
Ama hep mucizelere inandım...
Umudumu kaybetmedim.
Unutmuş gibi yapsam da,
Sevmişim, anla...
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 12:13 pm

beni seven az kızım seni seven çok lol!

sabah kalkmadım kahvaltıya uyandığımda saat 3tü okulum 5teydi biraz eğlendim odamda Very Happy sonra okula gittim tek dersimiz vardı bizim hüseyinde 6 tane içip gelmişti manyak manyak şeyler yapıyodu kızlardan biriyle dalaştı sonra durup dururken sınıfın kapısını açtı gidiyodu hoca durdurdu nereye diye sonra bana geldi utku (afedersiniz) lavaboya kusayım mı falan diye bende saçmalama lan dedim Very Happy sonra yaprakları çiziyoruz ressamlık yapmaya başladı hem güldürdü hem sinirlendirdi beni Very Happy sonra işte ben yurda geldim formamı giyip okula gittim okulda arkadaşlarla buluşup maça gittik halısahaya..maç başlarda güzeldi ama sonra bizim takım cıvıdı hep beni tek bıraktılar defansta sinir oldum Very Happy ileri çıkıncada utku geri dön dediler Very Happy sonra maçta arkadaşa bi espiri yaptım heralde içine sindiremedi baldırıma tekmeyi çaktı hala dha ağrıyo kıpkırmızı baldırım Sad sonra o ayakla yine ileri çıkıp manyak bi kafa golü attım ama işe yaramadı 1 farkla yenildik maçın içinde kavga çıktı ama biz dalga geçiyoduk sebepsiz bi kavga oldu:D sonrada akşam topallayarak geldim yurda.. sonrada pes oynadık arkadaşlarla ve uyudum Smile
AkRoCk
AkRoCk

Yaş : Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 40 Nerden : cilekesonline..

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 6:16 pm

Vay be günlük hergün daha çok şey öğreniyorum.
GÖzDE
GÖzDE

Yaş : Kayıt tarihi : 13/02/09 Mesaj Sayısı : 43 Nerden : meçhul...??

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 9:41 pm

sevgili günlük...
allahım bana normal bir gün geçirmei nasip et lütfen bu kadarına ben bile dayanamam bugün yazanları anlatmam imkansız çok uzun sürer ama bu saatlerde çilekeş konseri başladı sinirlerim çok bozuk off yha...
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 11:00 pm

bugün harikaydı Smile acayip mutluyum belkide günlerdir beklediğim mutluluk oldu bu Smile yine bi haftasonu gezisi diye izmire gittim ve acayip eğlenceliydim önce konak sahili daha sonra balçova turu yaptık arkadaşlarla süperdi tek kelimeyle acayip eğlendim.. komedi romantiklik her bişey vardı içinde.. ama dönüşüm zor oldu yarım saat önce dönebildim yorgunluktan geberiyorum maçta yediğim tekmenin ağrısı hala geçmedi yolda yürüyemiyorum hala daha doğru düzgün tek üzücü şey bu benim adıma bu günlük bu kadar Smile
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:04 pm

bilmiyorum günlük bilmiyorum kız arkadaşlarım bile ne yaşadığımı o kadar ii anlatıolar ki sanki aynı şeyleri yaşıosruz onlar bni anlıolar ama asıl anlaması gereken o işine gelmio bni anlamak istemio ne yapsam olmuo...ne yapsam kendimce onu seven biri var (özent,lk oldu biraz ama ) tarf edemiorum artık yaşadıklarımı onu çok çok özledim yaa her geçn gün artıo onun hayatında ufak bi yere bile sahip deilim cümlelerim yok anlatmya sebebi sensin umarsamasanda.... bu acı dinmek bilmio kemirior içimi ama öldürmüo bitiyorum yavaş yavaş ... onun bni sevmemesi yada beraber olamamamz sorun değil ama onn başkasına ait olması ...off off neler yaşadığımı anlatamıorum çok seviorum hala oda bunu bilio ama...iştee off off herşey ama herşey üstüme gelio yaa kndmden bile sıkıldım Sad
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePaz Mart 08, 2009 7:46 pm

bugün sevgilimi özlediğim için sabah 5te yattım 1 de kalktım sonra bi yerde buluşma vardı ona gitcektik kapıdan döndük mekana gelince ortam sanmadı sanırım bana.. sonra yurda geldim canım arkadaşım kader arkadaşım mügeyle konştuk bayağı sağolsun çok tavsiyesi var :p bide çok üzülüyo ona üzülüyorum insanlara çok değer veriyo ama karşılığını alamıyo umarım arkadaşım mutlu olur bugün yaşadığım ve düşündüklerim bu kadar Smile
Psikogirl
Psikogirl

Yaş : Kayıt tarihi : 12/02/09 Mesaj Sayısı : 219 Nerden : Oyuncaklar Ülkesi

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 2:45 pm

Sevgili Günlük ;
Her şeyi bırakıp gitmek mümkün olsaydı keşke...Duvarların üstüme üstüme geldiği bu evi terkedebilseydim, içinde ne varsa silip, yeni evlere, yeni hayatlara yelken açabilseydim..

Tek çarem, müziğime sığınıyorum, yıllardır yaptığım gibi..Sözler beni anlatırken, sesler beni haykırırken, ben, kalbime akıtıyorum gözyaşlarımı..Elimi boşluğa uzatıyorum, tutan olmuyor...Buz kesiyor parmaklarım, gittikçe hiçliğe gömülüyorum...Ölümü düşlüyorum...

Gece, karanlık bastı her tarafı, kendimi görüyorum..Görünmez ipler sarmış bedenimi, kımıldayamıyorum, düşüncelerim solduruyor ruhumu, kendi kendimin karabasanı oluyorum...Karanlıkta, ta uzakta minik ışıklar, cılız sesler var...Beni arıyorlar..Bulamıyorlar..Samimiyetsiz arayışları daha da koparıyor beni bu hayat denen uçsuz bucaksız mayın tarlasından..Bulamıyorlar, burdayım aslında, bulamıyorlar...Gözleri görmek istemiyor karanlıkta parlayan siluetimi..Yaklaşıyorlar, geçip gidiyorlar...Bulamıyorlar...Bulmak istemiyorlar...Ağlıyorum yine, mutsuzluğuma ağlıyorum..

Aslında mutluydum..

Annemin göğüslerine yapışıp, bana hayat veren sütünü içerken mutluydum...İlk sözcüklerimi söylerken mutluydum...İlk adımlarımı atarken mutluydum..İlk yapbozumu tamamladığımda, ilk sözcüğümü yazdığımda, ilk sorumu cevapladığımda...Mutluydum...ve sonra bir gün geldi, ilk defa yalnız kaldım, mutsuzluğu tattım...

Oysa şimdi sadece yalnızken dokunabiliyorum mutluluğa, yalnızken hissedebiliyorum, büzüşmüş tenimde dolaşan ılık, uzun parmaklarını...

Gözlerim morarmaya, bedenim çelimsizleşmeye, sesim zayıflayıp, tenim soğumaya devam ederken, son bir umut, çırpınıyorum yine de...Az sonra ciğerlerimi dolduracak olan soğuk, karanlık sular, sivri dişlerini geçiriyor vücuduma, zehri iliklerime işliyor, pisliği akıyor damarlarımda...boğuluyorum..
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 11:28 pm

bugün herşey üstüme geliyordu okulum olmasına rağmen sabah 6 da yattım yatış o yatış 3te anca kalkabildim o da arkadaşlarım uyandırdı yoksa quize bile yetişemiycektim hemen yataktan fırlayıp okula gittim okula gittiğimde saat 4tü labratuvar raporunu yazmamştım kimsede yazmamış bende 0 almayı göze alıp aramadım daha fazla sonra quize girdik 74 kişiden 49u kaldı ben 5dk çalışmayla girdim kendimin bile inanamadığı bi not aldım ama deneye girmeyip kaçtım bende arkadaşlarla lol! sonra okuldan çıkıp langırt oynadık daha sonra da okey oynamaya bara gittik çok eğlenceliydi ama içimdeki sıkıntı hala geçmedi.. hissediyroum bikaç günde kötü bi haber gelecek inşallah olmaz ve ben yanılıyorumdur..
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 8:04 pm

ya ne berbat gündü ne hızlı yaşadım off facebookta yediğim azarlar okulda da devam etti ama bu konuda kimseyi dinleyemem sora mervenn kuzeni can o nerden cıktı şimdi off istemiyorum ben hayatımda kimseyi ille de tanıştırcakmış umrumda değil diorum anlamıo sora hoca telimi aldı manyak adam yaa ve sınavm rezaletti... hayat bi dur soluklan nolr yetişemiorum hızına yaa
arkadşlarım...onları kırmak istemiorum tmm haklılar boşa kürek cekiorum tek başıma bi aşk yaşıorum üzülmemi istemiolar her türlü yanmda olmalarna rağmen bu konuda artık destekçi deiiler onlarıda kaybediorum
kazanmak yerine kaybediyorum...her savaşa yenildiğim gibi buna da yeniliorum...güçlü olmalıyım diorum ama olamıorum hayat bu savaşta galip gelio savaş tazminatınıda önceden aldı yaşamak bu kadar zor olamaz yaa yada sadece bna zorluk çıkarıo hem önüme tümsekler bayırlar çıkarıo yapamıorum daha fazla dayanamıorum kendime bile yeniliorum
off resmen kafamı karıştırıolar ...can... kim o yaa... yapamam diorum unutmam için gerekliymiş ne alaka... ben hayatımdan ondan başkasını istemiorum o tek o bitane ve öle kalsın istiyorum bna ait olsun veya olmasın ama yapamam henüz onu unutamamışkn kalbim hala onun adıyla çarpıorken başkasıyla olamam o yapmış olabilr ama bu onun suçu bn bu suça ortak olamam... ya kendimi boşa paralıorum resmen kndi kndime yaşıorum ... ya devam etmeliyim yada bitirmeliyim... bu ona bağlı

sen giderkn baktım ardından
çaresiz gözlerle
gözyaşlarım içimde sel oldu
aktılar sonsuzluğu
ve şimdi ben yaralı bi kuş gibi
çırpınıorum
acılar içinde
p@r@m35!um
p@r@m35!um

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 8:31 pm

11:20 de alarm kurmuştum ama 5 dk daha uyuycam diye kahvaltıyı kaçırdım sonra saatlerce nette takıldım sonra oda arkadaşım sarhoş es-es le okula gittik tarih dersi vardı sınıf bi saat olmadan siyaset meydanına döndü herkes atatürk ve tayyip hakkında fikirlerini söyledi durdu ben susarmıyım bende döküldüm kendim inanamadım dediklerime çok güzel konuşmuşum geek sonra fizik dersi vardı onu astım yurda geldim dünden beri yemek yemiyorum yarım saat sonra yiyebilcem sonunda parasızlığın gözü çıksın günlük Very Happy
müge_
müge_

Sevgili Günlük... Vide
MesajKonu: Geri: Sevgili Günlük... Sevgili Günlük... Icon_minitimeÇarş. Mart 11, 2009 7:50 pm

ay ay anladım bundan sora içimden geldiği gibi davranıcm ii ki yaptım bunu bni mutlu etti onun için son bşy yapmk yine olsa yine yaparım bna lazm deildi zaten (= ama onunla konuşmam lazm bana yardım etmesi gerekio ...
içimde bir ben kalmadı
içimde bir sen bıraktın
hayallerim arasnda

off çok karışık kafam yaa napmalıyım bilmiorum eğer can'la tanışırsam ona ihanet ederim gibi gelio ama o başkasyla beraber ne ihaneti ...yok bunu yapamam kalbim hala ondayken başkası asla... bu böle neryee kadar gitcek yaa...gittiği yere kadar...
ama onun umrunda deilim kendi kendime acı cekip kndime zarar veriorum kızlar haklı gerçi bana sölüolar ama kndileride eski aşklarınn peşinde...aynı şey deilmiş bn unutmalıymışım... ne deseler haklılar bn onun umrunda deilim sevmio ki bni başkasına ait o...
görmeden aşk derler buna
acı çekmek var elbet sonnda
cok yoruldum cok yıprandım artık katlanamıorum ve boşuna uğraşıorum sanırım artık o sadece bi arkadaş ama ben öyle olsun istemiorum neyse ne önemi var ki... onun için bitmiş gitmiş bişy olablrm ne düşünosun bilmiorum su an ama asla sana haksızlık etmek seni kırmak istemiorum ...

En son müge_ tarafından Perş. Mart 12, 2009 11:22 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Sevgili Günlük...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki